1. pl
  2. en
  3. de

Belma Accessories Systems Sp. z o. o. (BAS) powstała w 2001 roku, w wyniku prywatyzacji państwowego zakładu, posiadającego wieloletnią tradycję produkcyjną. 


Od 2015 roku spółka BAS należy do polskiej, prywatnej grupy kapitałowej, na czele której stoi Kurkus Holding Sp. z o. o.  


Jesteśmy producentem kontraktowym, działamy w obszarze „business-to-business”, posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z wymagającymi klientami z Europy Zachodniej, z którymi tworzymy długoterminowe, partnerskie relacje biznesowe.
Oferujemy produkcję specyficznych wyrobów na życzenie  klientów  z różnych branż, a  także możliwość montażu i  wyposażania produkowanych wyrobów, w komponenty elektrotechniczne oraz telekomunikacyjne.
Specjalizujemy się w produkcji zaawansowanych technicznie konstrukcji metalowych, którym nasi klienci stawiają  bardzo wysokie wymagania  jakościowe. Dysponujemy bogatym i nowoczesnym parkiem maszynowym, w dużej części zrobotyzowanym, dedykowanym do wytwarzania dużych i powtarzalnych projektów. Jesteśmy jedną z największych tego typu firm, w Europie Środkowej.
Naszym klientom oferujemy także, wsparcie inżynierskie w zakresie rozwoju ich konstrukcji metalowych, wprowadzania zmian optymalizujących koszty wytwarzania, reinżyniering istniejących wyrobów aż po zaprojektowanie całkiem nowej konstrukcji, bazującej na założeniach i wymaganiach zdefiniowanych przez klienta.

Nasza aktywność jest skoncentrowana na budowaniu wieloletniej i partnerskiej współpracy z klientami, dla których stawiamy do dyspozycji:

• Około 1100 zatrudnionych na stałe pracowników
• Ponad 60 wysoko wykwalifikowanych inżynierów 
• 42 000 m2 powierzchni produkcyjno-magazynowej
• Wieloletnie Know-How w obróbce blach i konfekcji kabli
• Bardzo nowoczesny park maszynowy w znacznej części w pełni zrobotyzowany
• Nowoczesny system ERP II wsparty systemem harmonogramowania APS

Kim jesteśmy

Nagrody

Jakość

Branże

Kim jesteśmy 

O nas

Strefa stałego klienta

Platforma zakupowa

Panel pracownika

Strefa stałego dostawcy

Copyright © 2021 BAS. Wszystkie prawa zastrzeżone.    |   RODO

Realizacja: SuperArts